Бійці України, Білорусі, Марокко та Азербайджану професійно билися у Гощі (ФОТО)

Вчора, 7 липня Гоща приймала професійний турнір зі змішаних єдиноборств "STEP to TOP 6: Битва на Горині".

Змагання унікальні, оскільки вперше професійний турнір на Рівненщині відбувався під відкритим небом.

Глядачі мали можливість побачити  7 аматорських поєдинків. Окрім цього 5 боїв проводи професіонали і 3 з них були міжнародними.

Серед аматорів перемогу здобули Костянтин Степанюк (Рівне, СК "Скіф") та Олександр Добродій (Березне, СК "Патріот").

Серед професіоналів бійці Рівненщини показали кращий результат.

Так,  Максим Трохимчук (Сарни, СК "Берсерк") переміг Максима Сіщука із Коломиї. Назарій Данилюк (Рівне, СК "Скіф") тріумфував над марокканцем Аннасом Камалом. Дмитро Гричук (Рівне, СК "Легіон") здолав білоруса Владислава Дайновича. І в останньому поєдинку вечора Микола Кондратюк (Гоща, СК "Скіф") в наднапроженому протистоянні переміг у 3 раунді досвідченого азербайджанця Руслана Маммадова.

- Турнір пройшов на найвищому рівні. Думаю, це підтвердять кілька тисяч глядачів які спостерігали за поєдинками. В Гощі ще такого небуло. Хочу подякувати всім партнерам та друзям, які доєдналися до проведення змагань. Завдяки колективу та небайдужим людям ми прцюємо та бійці Рівненщини можуть змагатися та професійно рости і прославляти Рівненщину, - прокоментував головний організатор змагань Богдан Романович.

Детальний фотозвіт буде викладено пізніше на нашому сайті.

Головні партнери турніру: ПП "Національний корпус", ВО "Свобода, ТМ "Гощанські ковбаси", ТОВ "Гощаночка".

До організації долучилися Юрій Грабовський, селищний голова Гощі Микола Панчук, заступник Гощанської райдержаміністрації Тарас Гоменюк, Олександр Салійчук, депутат Рівненської облради Володимир Валявка, приватний підприємець Микола Баблюк, приватний підприємець Микола Цупрук, приватний підприємець Роман Віденчук, Сергій Грабовський, Роман Бабашов, рефері в октагоні Сергій Соха та Олександр Зайченко.

Змагання відбувалися під егідою Міжнародної ліги "Real fight promotion".

Фото - Роман Цупрук