Боєць із Рівненщини Антон Радько зазнав прикрої поразки у Вільнюсі [+ФОТОРЕПОРТАЖ]

Відомий наш професійний боєць Антон Радько із Сарн вихідними бився на професійному ММА турнірі "Bushido/King of Kings – KOK World Grand Prix 2018". Змагання відбувалися у Вільнюсі.

У поєдинку у вазі 73 кг наш спортсмен зійшовся із литовцем Вітолдасом Ягелом.

Хоч і Антон є більш досвідченим бійцем, але він програв своєму супернику. Він витримав два важких раунди по 5 хвилин і за рішення суддів присудило поразку.

- Вчора відбувся найтяжчий бій в моєму житті! Не люблю писати про соплі, але з самого початку все було тяжко! Два тижні до бою і під час бою я був з температурою. Потім на початку першого раунду суперник випадково потрапив пальцями мені у око. Було дуже важко. До середини 2 раунду я не бачив на ліве око. Щоб там небуло, я бився до останнього, не дивлячись на погану підготовку та стан здоров'я. Далі буде..., - так пояснив свій програш Антон Радько на своїй сторінці Фейсбуку.

Piccy.info - Free Image Hosting

Окрім цього варто зазначити, що суперників Антону Радьку професіоналів в Україіні на поєдинки знайти важко, вже не говорячи про спаринг-партнерів. В основному, підготовка його проходила в залі АБМ "Берсерк" в Сарнах. В той час коли його суперник пройшов повноцінні збори у Великобританії.

Антон Радько є бійцем ліги "Real Fight Promotion".

Нагадаємо, що він професійно битиметься в Китаї в кінці квітня. Окрім цього Антон здобув феєричну перемогу на серйозним суперником в октагіна та тіурнірі в РІвному.