Рівненські греплери мають два срібла на Чемпіонаті України

Рівненські греплери вдало виступили на Чемпіонаті України. На двох борців наші хлопці привезли дві срібні медалі та провели 11 сутичок на змаганнях.

Зокрема відзначилися рівняни Микола Калініченко та Захар Шевчук.

- Щодня вони тренувались по 2 рази, не зважаючи на втому, виснаження та карантин. І якщо Захар в фіналі поступився браку власного досвіду та сильнішому супернику, то Коля програв виключно рішенню рефері. Попереду цілий сезон боротьби і купа нових викликів. Хлопцям - успіхів, а друзям з INTERBETON велика подяка за підтримку, - прокоментував тренер спортсменів Андрій Ліснічук.

Варто зазначити, що борці є представниками клубу "COPACABANA RIVNE"

Довідково:

Гре́плінг — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена.