Рівненська "Регіна" двічі вдома поступилася "Волині" [+ФОТО]

Рівненська "Регіна" відіграла 8 домашній тур жіночої волейбольної Суперліги. Наші дівчата приймали сусідню "Волинь".

У першому матчі наших дівчат підвів невпевнений прийом. Часто-густо рівнянки дозволяли собі пропускати нескладні ейси та навіть прості перекидки з боку суперниць. Утім, для останніх шлях до перемоги аж ніяк не був устелений червоною доріжкою. Довелося добряче попрацювати. Особливо у стартовому сеті, де рахунок тривалий час був рівним. Та коли табло висвітлювало 18:18, на подачу вийшла Людмила Ужва, після чого лучанки набрали три очки поспіль і, таким чином, створили вирішальний відрив.

Далі гостям було дещо простіше, але боротьба тривала до останнього. Варто відзначити, що у "Волинь-Університету-ОДЮСШ" відверто феєрила Олена Рудик, яка відзначилася тим, що не просто роздавала високі зручні передачі, але й продуктивно відпрацювала на блоках і кілька разів ловила опоненток раптовими ударами з другого торкання. Рівненчанок же героїчно вела за собою Олена Грицуняк, проте її зусиль для успішної контргри виявилося замало.

РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ – 0:3(20:25, 17:25, 17:25)

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Дубова, Димар, Михальчук, Грицуняк (к), Серебрякова; Вікторчук (л), Гринчук (л), Немухова. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.

«Волинь-Університет-ОДЮСШ»: Ужва, Скрипник, Собчук, Осачук, Рудик (к), Даньчак; Карасьова (л). Тренер – Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ.

Судді: Льопа, Омельченко.

Тривалість матчу: 59 хв. (21+19+19).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Грицуняк – Рудик.

23 лютого. Рівне. СК НВК №26. 105 глядачів. 

В другому матчі бойового запалу  "Регіні" вистачило лише на стартову партію. Гра довго ла рівною, але за рахунку 19:19 "Волині" вдався ривок 4:0. Неймовірно, але з такого безнадійного рахунку "Регіні майже вдався камбек. Проте, за рахунку 23:23, рівнянки спочатку не зуміли реалізувати в одному розіграші дві атаки, а потім невдало зіграли на прийомі. Віддавши два вирішальних очка в першому сеті, надалі підопічні Ігора Тартаковського дещо знітилися, а волинянки, навпаки, заграли напрочуд натхненно і сконцентровано. Любов Ужва, Вікторія Даньчак, Людмила Осачук, Марина Скрипник та Ірина Собчук, яким вправно асистувала Олена Рудик, почергово наближали свою команду до переможного розіграшу, і він стався якраз через 55 хвилин від початку поєдинку.

РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ – 0:3(23:25, 17:25, 12:25)

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Дубова, Серебрякова, Димар, Михальчук, Грицуняк (к), Немухова; Вікторчук (л), Гринчук (л), Завала. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.

«Волинь-Університет-ОДЮСШ»: Ужва, Скрипник, Собчук, Осачук, Рудик (к), Даньчак; Карасьова (л). Тренер – Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ.

Судді: Омельченко, Льопа.

Тривалість матчу: 55 хв. (20+20+15).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Вікторчук – Ужва.

24 лютого. Рівне. СК НВК №26. 65 глядачів. 

 

Фото - Роман Цупрук