Рівненська "Регіна" вдома двічі здолала аутсайдера

В матчах з київським «Фаворитом» рівненські волейболістки здобули дві прогнозовані перемоги віддавши лише стартову партію першої гри.РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ФАВОРИТ – 3:1(27:29, 25:11, 25:14, 25:8)

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Гонак, Димар, Михальчук, Грицуняк (к), Немухова; Вікторчук (л), Гринчук. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.

«Фаворит»: Шерстяк, Чередниченко, Фартушняк, Затилкіна, Григоренко (к), Ващенко; Коваленко (л), Левковська. Тренер – Ігор ПОПОВ.

Судді: Рибалка, Гранько.

Тривалість матчу: 76 хв. (26+15+18+16).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Димар – Григоренко.

9 лютого. Рівне. СК НВК №26. 70 глядачів. РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ФАВОРИТ – 3:0(25:11, 25:13, 25:11)

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Гонак, Димар, Михальчук, Грицуняк (к), Немухова; Вікторчук (л), Гринчук, Грязіна. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ. 

«Фаворит»: Ващенко, Шерстяк, Чередниченко, Затилкіна, Фартушняк, Григоренко (к), Ващенко; Коваленко (л), Левковська. Тренер – Ігор ПОПОВ.

Судді: Гранько, Рибалко.

Тривалість матчу: 50 хв. (15+18+17).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Грицуняк – Григоренко.

10 лютого. Рівне. СК НВК №26. 40 глядачів.Власне лише в пертій партії і спостерігалася боротьба і на фініші сет рівнянки відставали з рахунком 21:24. «Регіні» майже вдалося врятуватися з безнадійного рахунку, але на «більше-менше» більше пощастило гостям.

З урахуванням серії поразок стало дещо тривожно за рівненську команду. Проте Ігор Тартаковський знайшов правильні слова і швидко відновив психологічний стан своїх підопічних.А далі… Далі була тотальна перевага господарок. Дивлячись з якою легкістю «Регіна» перегравала опоненток навіть і не одразу можна знайти відповідь на питання – як рівнянки віддали першу партію?Наступні ігри 23-24-го лютого, також на власному майданчику, «Регіна» зіграє з сусідками з Луцька, які поки впевнено утримують другий рядок в турнірній таблиці. Рівненські волейболістки, як і раніше - шості.

Ключові слова: