Рівненська "Регіна" втратила шанси ввійти в четвірку Суперліги

Поступившись у двох домашніх матчах «Орбіті-ЗНУ», команда Ігора Тартаковського фактично позбулася шансу пробитися до провідного квартету.РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – 0:3(13:25, 22:25, 19:25)

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Димар, Скорохід, Михальчук, Грицуняк (к), Гонак; Вікторчук (л), Гринчук (л), Немухова. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ: Леженкіна, Козиряцька-Середа (к), Пасс, Савченко, Лохманчук, Пугач; Дударенко, Кутнякова. Тренери – Володимир БУЗАЄВ та Ірина КОМІССАРОВА.

Судді: Льопа, Елькін.

Тривалість матчу: 57 хв. (17+21+19).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Немухова – Лохманчук.

3 лютого. Рівне. СК НВК №26. 78 глядачів. РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – 0:3(12:25, 19:25, 15:25)

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»: Завала, Скорохід, Димар, Михальчук, Грицуняк (к), Немухова; Вікторчук (л), Гринчук (л), Гонак. Тренер – Ігор ТАРТАКОВСЬКИЙ.

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ: Леженкіна, Козиряцька-Середа (к), Пасс, Савченко, Лохманчук, Пугач; Дударенко, Кутнякова. Тренери – Володимир БУЗАЄВ та Ірина КОМІССАРОВА.

Судді: Елькін, Льопа.

Тривалість матчу: 53 хв. (16+20+17).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Немухова – Лохманчук.

Напередодні матчів з «Орбітою-ЗНУ-ОДЮСШ» наставник «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» Ігор Тартаковський відверто зізнався, що через суттєві проблеми зі здоров’ям у кількох основних виконавців на рівних боротися з командою, яка, навпаки, відчутно додає, буде дуже складно. 

Вже в кубкових матчах проти «Хіміка» запоріжанки змогли в окремих партіях попсувати нерви беззаперечному лідеру українського волейболу. І відчувається, що команда «на ходу». Крім того «Орбіту» додатково мотивує усвідомлення реального потрапляння до провідної четвірки клубів, яка надалі поведе боротьбу безпосередньо за медалі. 

І втрачати свій шанс запоріжанки аж ніяк не збираються. Принаймні, у Рівному своєю грою вони переконливо довели саме такий настрій.

До речі, як свідчення вищесказаного, у третій партії звітного матчу стався дуже цікавий момент. Наставник «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» Володимир Бузаєв, незадоволений передчасною розслабленістю своїх підопічних, узяв тайм-аут за рахунку 15:15. І що ж? Десять наступних розіграшів залишилися за Вікторією Лохманчук і компанією! Оце так мотиватор!

А що ж «Регіна»? Нажаль її гра після Нового року відверто не вражає. Безумовно до цього є як об’єктивні так і суб’єктивні причини але факт залишається фактом – ключові матчі рівненська команда провалила і знову буде боротися за збереження прописки.

Можна сказати, що ще попереду багато матчів, але потрібно реально дивитися на таблицю і календар. 

Після 10-го туру у боротьбі за четверте місце в таблиці ситуація наступна: «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» - 31 очко (10 перемог), «Білозгар-Медуніверситет» - 29 очок (10 перемог) і «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - 17 очок (6 перемог). Крім того на «Регіну» чекають матчі з лідерми «Хіміком» та «Волинню» і виїзд у Вінницю. 

А цього року боротьба за збереження прописки буде ще важчою за минулий. Хто б не залишився «п’ятим зайвим» «Білозгар» чи «Орбіта» - це будуть фаворити в боротьбі за 5-е місце. «Сєвєродончанка», під керівництвом досвідченого Г. Єгізарова, планомірно готується до другого етапу і вже створила міні-сенсацію переграв міцну «Галичанку», а київський «Фаворит», який розглядався як відвертий аутсайдер, отримав тики фінансове підкріплення і навіть планує підсилення.

Фото - Роман Цупрук