Рівненська "Регіна" обмінялася перемогами з "Орбітою"

У разі подвійної перемоги запорізька команда могла міцно закріпитися у турнірній таблиці на четвертій сходинці, відчепивши якомога далі саме «Регіну-МЕГУ». Проте підопічні Ігора Тартаковського втрачати очки аж ніяк не збиралися, тому налаштувалися по-бойовому і дали господаркам паркету гідний бій…ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – 1:3(19:25, 25:19, 25:27, 24:26)

Якщо в плані майстерності до дівчат обох команд можна знайти чимало зауважень, то щодо самовідданості вони заслужили найліпших слів. Споглядаючи, з яким натхненням вони грають, як стараються вибороти кожне очко, їм просто неможливо не пробачити всі їхні помилки. Хоча їх і було забагато.Отримавши добрячого «прочухана» від гостей вже у першій партії, запоріжанки розлютилися самі на себе й значно додали в роботі на прийомі та блоках. Це одразу ж дозволило їм оформити гідну «відповідь» у другому сеті. Але рівненчанки вже відчули, що гра в них може лагодитися як треба, і в двох наступних партіях на паркеті відбувалося неймовірно захопливе дійство, що називається, м’яч у м’яч. Тут можна було побачити все – вдалі подачі, відчайдушні прийоми, вигадливі передачі, дзвінки удари та надійні блоки. Знову ж таки – із чималою кількістю обопільних технічних і тактичних помилок, але ж із завидним вогником безкомпромісної боротьби в очах. Тож не дивно, що справа двічі доходила до «більше-менше», де щастя двічі же посміхнулося волейболісткам «Регіни-МЕГУ». ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ – 3:1(16:25, 25:17, 25:18, 25:23)

Наступного дня картина протистояння вийшла дуже схожою на попередню. З тією лише різницею, що рівненчанки «провалилися» у третій партії, а в четвертій, тривалий час у рахунку відбувалися справжні «гойдалки». Зрештою, в кінцівці підопічних Ігора Тартаковського від чергового «більше-менше» відділяла лише одна вдала подача. Однак вийшла вона не дуже вдалою, і «Орбіта-ЗНУ» таки записала собі до активу вирішальне очко у матчі й одразу три – до турнірної таблиці.Таким чином, запоріжанки закріпилися там на четвертій сходинці, а «Регіна-МЕГУ», принаймні, ще більше відірвалася від «Сєвєродончанки» та «Фаворита».