Рівненські спідвеїсти активно тренувалися у Польщі (ФОТО)

Гонщики "Рівненського міського спортивно-технічного клубу" Марко Левішин, Максим Росощук та юний Роман Капустін взяли участь у відкритому тренуванні. Воно проходило на одній з найкращих споруд для класичного спідвею у Європі - Мотоарена в місті Торунь (Польща) під керівництвом знаного гонщика та тренера Яна Зомбіка.

З кожним виїздом наші спортсмени почувалися на треці все впевненіше та пробували парну їзду. Слід відзначити позитивні враження тренера від 11-річного Романа Він порекомендував пересадити юнака на мотоцикл з об'ємом двигуна у 250 см.куб. 

Робота продовжилась наступного дня на торунському міні-треці. Роман Капустін, учень секції спідвею при "Рівненському міському спортивно-технічному клубі", взяв участь у тренуванні на міні-треці у польському місті Торунь. На доріжку виїжджали вихованці Легендарного Гонщика та Тренера Яна Зомбіка, в тому числі дворазовий віце-чемпіон Польщі у класі мотоциклів 125 см.куб.

Спільне тренування показало сильні та слабкі сторони юного спортсмена. Ян Зомбік показав клас у проведенні тренувань та підготовці доріжки.

Проводити тренування допомагали рівненчани Марко Левішин, Максим Росощук, Влад Гусєв та батько хлопчака Андрій Капустін.