Чотири школи Сарненщини відзначили у спортивних конкурсах [+ФОТО]

Вже декілька тижнів по всій Рівненській області відчувається наближення літа. А це означає, що спортивні активності починають вибиратися із замкнутих спортивних залів, на свіже повітря і відкриті спортивні майданчики. Однією з перших таких подій стало нагородження переможців і призерів заочних обласних зимових конкурсів, в яких цього року особливо відзначилася Сарненщина. Одразу чотири місцевих навчальних заклади стали їх призерами, або переможцями.

Зокрема, в обласному конкурсі «Сніговик FEST» перше місце посіла Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сарненської районної ради. В конкурсі «Зимові рекорди», серед усіх ЗНЗ в категорії «Лижі», друге місце виборола Чабельська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Селищенської сільської ради Сарненського району, а в категорії «Ковзани» третьою стала Кам'яне - Случанська загальноосвітня школа I-II ступенів Сарненської районної ради. Серед вищих навчальних закладів області Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету здобув друге місце.

Для того щоб відзначити їх, працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області вирушили до одного з призерів, а саме Чабельської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів, де вручили нагороди та подарунки усім навчальним закладам.

Доповнив програму заходу ще й фестиваль здорового способу життя. В його рамках гості поділили тутешніх дітей на шість рівноцінних команд, які й змагалися між собою в спортивних конкурсах. На кожному новому старті учнів очікував інвентар, використовуючи який, їм потрібно було якомога швидше подолати певну дистанцію і передати естафету наступному учаснику. Найкраще це вдалося колективу «Смайлики», які після всіх п’яти естафет зуміли вийти на перше загальнокомандне місце. Другими стали «Сміливці», а третіми «Євродіти». Всі вони після закінчення заходу, також отримали відзнаки від організаторів.

Інфослужба "Спорт для всіх"

Ключові слова: