Кубок України з художньої гімнастики у Рівному: вперше, вдало, масштабно, треба повторити [+ВІДЕО]

Минулий тиждень видався навпрочуд багатим на спортивні події Всеукраїнського масштабу. Звернути увагу та згадати хотілося б особливо Кубок України з художньої гімнастики.

Змагання такого рівня з цього виду спорту у нашому місті проводилися вперше. Хочеться сказати, що до цього організатори йшли останні 10 років. Зокрема нинішній керівник обласної федерації художньої гімнастики Марина Болба неодноразово ставала переможницею "Героїв спортивного року", як кращий організатор. Тому і не дивно, що Кубок України в Рівному пройшов на найвищому рівні.

- Хочу подякувати всім нашим спонсорам, які традиційно нас підтримували на нашому турнірі "Золота осінь" і відгукнулися на Кубок України. Їх більше трьох десятків. Приємно, що в нашому місті є люди та організації, яким спорт не байдужий. Окрема подяка інформаційним ресурсам, які висвітлювали не тільки Кубок України, а і інші успіхи гімнасток Рівненщини, - прокоментувала Марина Болба.

Звісно, зусиллями кількох людей турніри такого масштабу не проводяться. Тож, навколо топових змагань у Рівному об'єдналися гімнастки, тренери та батьки із СК "Золота осінь", ПДМу та СК "Тріумф".

Звісно, Кубок України з художньої гімнастики не обійшовся і без спортивних зірок світового рівня - Альбіни та Ірини Дерюгіних. Перша була в Рівному в далеких 60-х, а от прославлена Ірина наше місто відвідала вперше. 

- Нам все подобається. В Рівне приїхали всі кращі спортсменки України. Сподіваємось, що ці змагання дадуть новий і серйозний поштовх для розвитку художньої гімнастики у вашому місті, - сказала Ірина Дерюгіна на відкритті Кубку України.

Її мати Альбіна, вже на нагородженні спортсменок вдало доповнила слова дочки.

- Ми вам дуже вдячні за те, що ви прийняли Кубок України. По вас видно, що перший Кубок у вас вдома залишив незабутні відчуття. Все пройшло благополучно, - підсумувала Альбіна Дерюгіна.

І на кінець, але не за значенням. Однією із основних родзинок Кубку України в Рівному став унікальний, спеціальний та мастабний танець, який на відритті змагань виконали 72 гімнастки.

І вже зовсім скоро на наших спортсменок, зокрема із клубу "Золота осінь" чекають нові старти. Тож, про перемоги та досягнення юних зірок спорту Рівненщини ми знову почуємо.

P.S. Для тих, хто пропустив, представляємо підбірку новинних відеосюжетів місцевих телканалів: