У Рівному змагалися пауерліфтери восьми областей [+ФОТО]

           02-03 грудня 2017 року у м. Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся  Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та  вадами зору, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.

В змаганнях взяли участь  команди Березнівського, Сарненського, Млинівського, Корецького, Здолбунівського, Радивилівського районів, Запорізької, Чернігівської, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Волинської областей, м. Київ  та м. Рівне. Загалом змагалося 118 учасників.

            На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення майстра спорту України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату – Володимиру Вельгуну, посвідчення кандидата в майстри спорту України з риболовного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату – Олексію Бутенко та посвідчення спортсмена І розряду з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату – Андрію Міськову.

            Підведення підсумків серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та  вадами зору проводилось окремо по нозологіям, ваговим категоріям, серед жінок та чоловіків.

            Переможцями змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед жінок стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце – Каплун Ольга, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 52 кг: І місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 56 кг: І місце – Ліценко Анастасія, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 60 кг: І місце  – Галінська Галина, ЗМСУ  (м. Рівне);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце  – Багнюк Уляна, МСУМК  (Львівська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце  – Коробкова Світлана, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце  – Беруашвілі Софо, КМСУ (Львівська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце  – Завадська Ганна (Запорізька обл.).

           Переможцями змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору серед чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце - Головатчик Руслан, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Корнєєв Павло (м. Рівне);

вагова категорія до 75 кг: І місце – Куров Роман, ЗМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Набухотний Роман, ЗМСУ (Сарненський р-н);

вагова категорія до 90 кг: І місце – Дерманський Анатолій, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 100 кг: І місце  – Смаль Олексій (Волинська обл.);

вагова категорія до 110 кг: І місце – Грицаєнко Дмитро (Херсонська обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце – Горобець Василь (Тернопільська обл.).

вагова категорія понад 125 кг: І місце – Ландик Валерій (м. Рівне).

           Переможцями змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед жінок стали:

вагова категорія до 41 кг: І місце – Крецу Валентина (Сарненський р-н);

вагова категорія до 45 кг: І місце – Кухарчук Катерина (Тернопільська обл.);

вагова категорія до 50 кг: І місце  – Чубик Любов, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 55 кг: І місце  – Гудачек Марія, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 61 кг: І місце – Бурба Марина (Запорізька обл.);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Данильченко Мирослава (Чернігівська обл.);

вагова категорія до 73 кг: І місце – Гаврилюк Галина (м. Рівне);                     

вагова категорія до 79 кг: І місце – Семенюк Любов, МСУМК (м. Рівне).

         Переможцями змагань з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату серед чоловіків стали:

вагова категорія до 49 кг: І місце – Будзан Микола, КМСУ (Львівська обл.);

вагова категорія до 54 кг: І місце – Рожко Василь, МСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 59 кг: І місце  – Шутак Сергій, МСУ (Сарненський р-н);

вагова категорія до 65 кг: І місце – Усачик Вадим, КМСУ (Сарненський р-н);

вагова категорія до 72 кг: І місце  – Максимчук Олексій, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 80 кг: І місце – Коваленко Сергій (Запорізька обл.);

вагова категорія до 88 кг: І місце – Басанський Андрій (Запорізька обл.);

вагова категорія до 97 кг: І місце – Новак Роман, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія до 107 кг: І місце – Багнюк Олександр, КМСУ (м. Рівне);

вагова категорія понад 107 кг: І місце – Олексенко Євген (Запорізька обл.).

       Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Коментарі