Стало відомо де і коли з'явиться проект реконструкції рівненського "Авангарду"

Минулого тижня рівненські ЗМІ колихнула інформація про невідоме місцезнаходження проекту реконструкції рівненського стадіону "Авангард" (можливо документи поїхали на "оксамитовий сезон" відпочивати, все можливо).

Ситуація виглядала ну дуже комічно. Ні мер, ні керівники профільних управлінь ні представники фірми "Артпростір", яка виконує виготовлення проекту, конкретно не змогли сказати де і на якій стадії експертизи перебувають документи.

Всі обіцяли інформацію з понеділка, тобто зі вчора, 11 вересня.

Власне, сьогодні, 12 вересня "ВСЕ про СПОРТ" зв'язався із відсутнім (відрядження) раніше керівником проекту Олексієм Олексюком та отримали відповідь на питання де ж проект.

- В четвер ( мається на увазі 14 вересня) я їду в Київ зустрічатися з експертами та забирати готовий проект. Тож, вже у п'ятницю ми будемо мати фактично всю інформацію. Передамо її міські раді яка все опублікує. Мали правки, тому все так затягнулося. Більше інформації буде згодом, - зазначив Олексій Олексюк.

Питати чи уточнювати в когось іншого цю інформацію практично нема сенсу. Оскільки ще минулого тижня стало зрозуміло, що навіть мер міста не знає де папери, хоча за них і заплатили дуже кругленьку суму.

Власне, уточнити назву організації, де і проходила експертиза не вдалося. Пан Олексюк сказав, що одразу сказати не може, потрібно дитивтися записи, але з нею вони працюють давно. Якось нелогічно звучить.. 

Тим не менше хоч світло в кінці тунелю з'явилося. 

Чекаємо п'ятниці...

 

Коментарі