Рівнян запрошують на веломарафон "100 Велоwatt"

Веломарафон «100 Велоwatt» відбудеться у суботу 12 серпня. Старт об 11 годині з пристанційної площі Рівненської АЕС. Фініш – на реабілітаційно-оздоровчому комплексі «Біле озеро».

Маршрут проляже другорядними дорогами Володимирецького району через села Острів, Балаховичі, Веретено, Полиці, Рафалівку, Суховолю, Олізарку, Любахи, Довговолю, Красносілля, Зеленицю, Половлі, Сопачів, Бабку, Собіщиці, Більську Волю, Рудку. Контрольний пункт (КП), де можна відпочити і перекусити, – приблизно на 50-му кілометрі у смт Володимирець. На подолання маршруту відводиться 10 годин.

Ініціативу провести перший веломарафон Рівненської АЕС підтримав генеральний директор атомної станції Павло Павлишин. Розробкою маршруту зайнялися місцеві велолюбителі. Підтримку заходу забезпечують адміністрація, профспілковий комітет і Організація молоді ППО ВП РАЕС.

Учасником може стати кожен, кому уже виповнилося вісімнадцять. Є три категорії: 18-35 років, 36-49 років, 50 і більше років. Окремий залік для чоловіків і жінок. Відкрито попередню реєстрацію: http://bikeportal.org.ua/5777. На цьому ж сайті можна ознайомитися із положенням веломарафону.

Участь у марафоні абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Від учасника потрібне лише бажання, задовільний стан здоров’я і справний велосипед. Обов’язкова умова – наявність захисного шолому. Організатори забезпечують трансфер речей та групи підтримки учасника до місця фінішу, перекус на КП та фініші. А ще всі, хто фінішує, отримають на згадку пам’ятні медалі. Більше очікує переможців: кубки, грамоти і цінні призи.

Детальна інформація про веломарафон «100 Велоwatt» тут: goo.gl/o8xQCZ
Також можна написати листа на електронну пошту: 100velowatt@gmail.com або зателефонувати за номерами (096) 7777960, (068) 5943871.

Ключові слова: