Рівненських спортивних можновладців вполювали... на фотоапарат [+ФОТО]

Всі ми звикли бачити наших політиків та тих, хто так чи інакше впливає на життя Рівного та області, серйозними, в краватках та з екранів телевізорів.

Один із відомих рівненських фотохудожників Олександр Харват сьогодні відкрив виставку із назвою "Фотополювання на можновладців". Суть проста, показати наших політиканів у незвичному ракурсі. 

Всі ми знаємо, що є у нас і спортивні чиновники. Вони чи то за поривом душевним, чи для піару або ж просто для власного здоров'я теж займаються спортом. Кого з них захопив об'єктив Олександра Харвата дивимося далі.

Стартуємо із Сергія Шевчука, очільника міського управління молоді і спорту. Дана ж світлина зроблена у грудні 2016-го, під час благодійного пробігу на День Святого Миколая.

Piccy.info - Free Image Hosting

Далі ще один очіник управління, щоправда культурного. Тарас Максименко відає всім мистецьким та "високим", що робиться у Рівному. Разом з тим, чиновник може добре полупцювати "грушу", оскільки займався тайським боксом. Тепер же в найкультурнішого спортсмена можна побачити на сторінці фейсбуку звіти про пробіжки на 10-20 кілометрів, що трохи вражає.

Piccy.info - Free Image Hosting

Йдемо далі. Олександр Нестерук, депутат рівненської міської ради. Ця людина завжди в курсі всього спортивного, що робиться в місті, ще й очолює федерацію стронгмену. Минулоріч пан Олександр виступав співорганізатором турніру в місті, який судив сам Василь Вірастюк.

Piccy.info - Free Image Hosting

Рухаємося в футбольну сторону. Втрапив у об'єктив і футбольний президент швейцарець Олексій Хахльов (саме так підписане фото на виставці). Про цю людину багато розповідати не потрібно.

Piccy.info - Free Image Hosting

Далі переходимо в інтелектуальну площину. Найрадикальніший шахіст не тільки Рівненщини, а і України, напевне. Володимир Ковальчук в грудні 2016 привіз в Рівне одразу 2 чемпіонати України з шахів - серед чоловіків та жінок (саме з цієї події світлина). Також він є очільником обласної та віце-президентом Всеукраїнської шахових федерацій.

Piccy.info - Free Image Hosting

Далі знову про шахи. Очільник міської федерації шахів, але про це мало хто знає, Сергій Паладійчук. Сірий кардинал рівненської політики і спорту. Вивчаючи його політичну кар'єру, можна зробити висновок, що шахи йому в житті таки трохи допомогли.

Piccy.info - Free Image Hosting

Ну і останній в нашому списку, але не за значенням - мер Рівного Володимир Хомко. З спортивною формою у очільника міста не дуже виходить, але є одне але. Він пообіцяв реконструювати "Авангард". Навіть поклявся. Ну що ж... Він клянеться, а ми віримо (схрестили всі можливі пальці).

Piccy.info - Free Image Hosting

 

Коментарі