У рівненській епопеї "Де табло?" нарешті є крайній [+ВІДЕО]

Епопея з пошуком електронного табла із рівненського "Авангарду" майже дійшла до логічно кінця. Ні, воно не знайшлося, але...

Читайте також:

Куди зникло нове електронне табло з рівненського "Авангарду"?

Хомко "відфутболив" питання електронного табла рівненському "Вересу" 

Здавалося, що фінальну крапку в історії, яка вартує цілого сюжету для британського серіалу "Шерлок", мав би поставити міський голова Рівного Володимир Хомко. Оскільки саме він у вересні 2016-го перезентував дороговартісний подарунок рівнянам.

Власне промовисте відео із матчу НК "Верес" - ФК "Скала":

Цікаво, що про відсутність табла голова Рівного дізнався з повідомлень ЗМІ. Дивина тай годі.

І під час сьогоднішньої презентації реконструкції стадіону "Авангард" редактор сайту "ВСЕ про СПОРТ" поцікавився у очільника Рівного: "Де табло?".

- Табло позичене під моє чесне слово за умови, що ми його проплатимо при будівництві стадіону. Я дав це слово. Далі табло взяв Ігор Дедишин. Куди він його  подів я не знаю. Зараз я до нього дотелефонуватись не можу, але думаю, він дасть відповідь на питання "Де табло?", - прокоментував Володимир Хомко.

Ну, наразі хоч якась конкретна відповідь - табло взяв Ігор Дедишин, а до того "під чесне слово" його взяв Володимир Хомко. Тільки є одне але...

Сайт "ВСЕ про СПОРТ" провів невеличке дослідження і з власних джерел нам стало відомо, що новісіньке електронне табло на матчі НК "Верес" возили із Києва. Саме там його орендували. І дуже цікаво, що цей же екран привозилили на ігри рівненської "Ліги сміху". Тепер гумористи орендуватимуть його аналог із Тернополя, бо там дешевше. Отака от історія.

До слова, в останньому варіанті реконструкції стадіону "Авангард" є цілих два електронних табла.

Читайте також: У Рівному нарешті представили проект реконструкції "Авангарду" [+ВІДЕО]

Чи вистачить на них "чесного слова" Володимира Євгеновича дізнаємося згодом.

Проте сюжет все одно цікавий - у всіх дотичних осіб ми запитали "Де табло?" і майже ніхто нічого конкретного не відповів. Хтось має телефон Шерлока Холмса?

 

Віктор Самчук

Коментарі