Рівненський "Верес" проти "Ultras" - ВІДЕО

Незвичайний футбольний поєдинок відбувся днями на стадіоні "Авангард". У товариській, але тим не менше запеклій спортивній дуелі зійшлися футболісти, тренери, уболівальники та журналісти. Усі учасники дійства були заздалегідь розділені на дві команди.

У складі першої на поле вийшли рівненські "ультрас", у воротах грав адміністратор Антон Назарук, опорну зону "цементував" президент НК "Верес" Олексій Хахльов, а в атаці - зірка рівненського "Авангарду" Володимир Чирков, який і забив один із м’ячів.

Роль тренера команди виконував перший віце-президент НК "Верес" Олексій Боровиков.

Протистояли команді "ультрасів" на чолі з Володимиром Чирковим та Олексієм Хахльовим футболісти основи "Вереса" разом із тренерами та журналістами. Так, за другу команду зіграли тренери Роман Максимюк та Роман Бальчос, журналісти Андрій Матвіїв і Олексій Кривошеєв, генеральний директор НК "Верес" Євген Донцов, адміністратор команди Сергій Дьомушкін, заступник голови РОФФ Олег Кучер, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Сергій Шевчук, футболісти НК "Верес" Владислав Поліщук, Олександр Дугієнко, Тарас Коблюк, Артем Цурупін, Руслан Марцінюк, Артур Каськов і Богдан Скоцький, а також вихованці ДЮСШ-"Верес" та КОЛІФКС.

Роль головного арбітра матчу виконував наставник НК "Верес" Олег Лутков. Гра проходила у форматі двох таймів по тридцять хвилин кожен.