У Рівному змагалися кращі юні легкоатлети області (РЕЗУЛЬТАТИ)

На рівненському стадіоні «Авангард» відбулись змагання чемпіонат Рівненської області серед ДЮСШ, СДЮШОР та КОЛІКС.

Змагання проходили у двох вікових групах (2001-02,2003-04,2005)

У турнірі взяло участь більше 200 учасників. Юні спортсмени змагались у таких дисциплінах 100метрів,200метрів,400метрів,800метрів,1500метрів,3000метрів ,стрибок у довжину ,метання спису ,штовхання кулі, потрійний стрибок , стрибок у висоту .

Преможцями та призерами стали 
серед команд: 
1.ОСДЮСШОР
2.ДЮСШ Рівненського району 
3.ДЮСШ Костопільского району 
серед:
Юнаки 2001-2002 рік народження 
100 метрів 
1. Шурма Андріан Костопіль -11.5
2. Каушнян Дмитро Оженіно -11.9
3.Вінник Ілля Рівненський район -12.0
200 метрів
1. Каушнян Дмитро Оженіно 23.6
2. Новак Владислав ОСДЮСШОР 23.7
3.Вінник Ілля ДЮСШ Рівненського району 24.0
400 метрів
1. Новак Владислав ОСДЮСШОР 52.9
2. Осташевський Віктор ОСДЮСШОР 54.4
3.Тимофіюк Іван ДЮСШ Рівненського району 54.5
800 метрів
1. Тимофіюк Іван ДЮСШ Рівненського району 2.05.7
2. Цицик Олександр ДЮСШ Рівненського району 2.06.4
3. Мазуркевич Богдан ДЮСШ Динамо 2.06.6
1500метрів
1.Чернявка Олександр Оженіно 4.16.2
2.Ткачук Юрій Березне 4.17.9
3.Цицик Олександр Рівненський р-н 4.20.8
Стрибок у довжину 
1. Ковальский Максим ОСДЮСШОР 5м82см
2. Сошинський Назар КОЛІФКС 5м73см
3.Кухарчук Тарас Авангард 5м64см
Метання списа
1 Павлюк Олександр ДЮСШ «Авангард» 46м68см
2.Кашевич Олександр КОЛІФКС 43м90см
Штовхання кулі 
1.Ваннік Мілан авангард 13м67см
Стрибок у висоту 
1.Ловін Дмитро Вараш 1м70см
2.Матько Владислав Вараш1м35см
Юнаки 2003-2004 рік народження 
100 метрів 
1. Миколаєнко Єгор ОСДЮСШОР -12.0
2. Забегалін Михайло ДЮСШ «Авангард» -12.1
3. Марків Дмитро Вараш -12.2
200 метрів
1. Миколаєнко Єгор ОСДЮСШОР -24.1
2. Забегалін Михайло ДЮСШ «Авангард» -25.0
3. Марків Дмитро Вараш -25.4
400 метрів
1.Вавуліч Олександр ОСДЮСШОР 56.3
2. Самолюк Дмитро ОСДЮСШОР 57.0
3. Барановський Максим Авангард 58.7
800 метрів
1.Вавуліч Олександр ОСДЮСШОР 2.08.6
2. Гладкевич Олександр Оженіно 2.15.6
3.Самолюк Дмитро ОСДЮСШОР 2.16.6
1500 метрів
1. Гладкевич Олександр Оженіно 4.45.3
2.Дмищук Назар Березно 4.48.9
3.Кушнір Максим Рів.р-н 4.54.6
Стрибок у довжину 
1. Коваль Роман ОСДЮСШОР 5м74см 
2.Єсик Назарій Вараш 5м42см
3.Ярмолін Рубен ОСДЮСШОР 4м76см
Метання списа
1 Лавор Іван КОЛІФКС 46м00см
2. Барук Віталій КОЛІФКС 43м38см
3 Романюк Валентин ОСДЮСШОР 37м86см
Штовхання кулі 
1 Барук Віталій КОЛІФКС 11м60см
2. Остапчук Дмитро ДЮСШ «Авангард» 10м18см
3. Романюк Валентин ОСДЮСШОР 9м62см
Метання диску 
1.Остапчук Дмитро Авангард 29м00см

Дівчата 2001-2002 рік народження 
100 метрів 
1. Дмитренко Катерина КОЛІФКС -12.6
2. Телесницька Олена ОСДЮСШОР -13.1
3. Ковальчук Аліна КОЛІФКС -13.7
200 метрів
1. Телесницька Олена ОСДЮСШОР -27.6
2. Басюк Маргаріта Вараш 28.3
3. Ковальчук Аліна КОЛІФКС -28.4

400 метрів
1. Туровська Олександра ДЮСШ Рівн.рай 1.04.7
2. Левчик Дарина ДЮСШ Рів.рай 1.07.4
3. Левчик Лілія ДЮСШ Рів.рай 1.08.3
800 метрів
1. Туровська Олександра ДЮСШ Рівн.рай 2.34.7
2. Левчик Дарина ДЮСШ Рів.рай 2.35.4
3. Левчик Лілія ДЮСШ Рів.рай 2.39.5
1500 метрів
1.Браценюк Софія ОСДЮШОР 5.28.4
Стрибок у довжину 
1. Дмитренко Катерина КОЛІФКС 5м59см
Метання списа
1 Тарар Аліна КОЛІФКС 32м64см
2. Малиновська Катерина ДЮСШ «Авангард» 32м28см
3. Мирончук Марина КОЛІФКС 29м66см
Штовхання кулі 
1. Мирончук Марина КОЛІФКС 9м 32см
2.Яковчук Сніжана ДЮСШ Березне 8м62см
3. Кожарко Христина Костопіль 8м51см
Дівчата 2003-2004 рік народження 
100 метрів 
1. Кулікова Дарія ОСДЮСШОР -13.1
2. Лісковська Катерина ОСДЮСШОР -13.3
3. Бірук Ілона Рівненський р-н -13.6
200 метрів
1. Машанєнкова Анна ОСДЮСШОР -27.7
2. Лісковська Катерина ОСДЮСШОР -28.1
3. Костюк Ілона Рівнен р-н -28.9
400 метрів
1. Машанєнкова Анна ОСДЮСШОР -1.05.7
2. Купріян Анастасія Рівнен.рай 1.06.3
3. Лавренюк Світлана Авангард 1.08.5
800 метрів
1. Купріян Анастасія Рівнен.рай 2.33.4
2. Шевчук Ірина ЦС 2.45.3
3. Лавренюк Світлана Авангард 3.59.4
1500 метрів
1. Шевчук Ірина ЦС 5.28.9
2.Мосійчук Наталья Березне 5.53.7

Стрибок у довжину 
1 Татусь Анастасія Вараш 4м99см
2. Кулікова Дарина ОСДЮСШОР 4м84см
3. Олійник Ольга ОСДЮСШОР 4м63см
Потрійний стрибок 
1 Татусь Анастасія Вараш 10м43см
Штовхання кулі 
1 Гомонюк Софія ДЮСШ Рів.рай 10м56см
Естафетний біг 4Х100 дівчата 
1.ОСДЮШОР
2.Костопільська ДЮСШ
3.Рівненська РДЮСШ
Естафетний біг 4Х100 юнаки
1.ОСДЮСШОР
2. Рівненська РДЮСШ
3.Оженінська ДЮСШ

Коментарі