На рівненському "Авангарді" відбувся 2 етап Спартакіади "Повір у себе" [+ФОТО]

18 квітня 2018 року в Рівному відбулися змагання з легкої атлетики у програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з вадами слуху, вадами зору, ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового і фізичного розвитку.

        У змаганнях брали участь 55 учасників з м. Рівне, Зарічненського,  Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського районів, Клеванських спецшкіл-інтернатів для дітей з вадами зору та розумового і фізичного розвитку, Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху.   

         Змагання проводились в особистому заліку окремо по класам та по нозологіям серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. (старша вікова група) та 2005-2007 рр.н. (молодша вікова група).

         За результатами змагань переможцями стали:

Спортсмени з ураженнями ОРА:

 Біг  – 60 м

 молодша вікова група, юнаки Бай Богдан (Зарічненський р-н)

Біг  – 100 м

старша вікова група, дівчата – Августін Наталія (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Михайлов Максим (Млинівський р-н)

Біг  – 200 м

молодша вікова група, юнаки – Кириловець Олексій (Рокитнівський р-н)

старша вікова група, дівчата – Августін Наталія (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Михайлов Максим ( Млинівський р-н)

Метання м’яча

молодша вікова група, юнаки УОРА – Віднійчук Вадим (Зарічненський р-н)

старша вікова група, юнаки ДЦП – Михасюк Костянтин (КЗ «РОДЮСШІ» РОР)

старша вікова група, юнаки УОРА – Вегера Назар (КЗ «РОДЮСШІ» РОР)

 

Спортсмени з вадами зору:

Біг  – 60 м

молодша вікова група, дівчата – Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг  – 100 м

старша вікова група, дівчата  – Шульгін Марія  (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки  – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг  – 200 м

молодша вікова група, дівчата  – Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки  – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат)

Метання м’яча

молодша вікова група, юнаки – Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Шульгін Марія  (Млинівський р-н)

Стрибки у довжину з розбігу

молодша вікова група, дівчата – Ковалюк Ангеліна (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Шульгін Марія  (Млинівський р-н)

старша вікова група, юнаки – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)

 

 

Спортсмени з вадами слуху:

Біг  – 60 м

молодша вікова група, юнаки  – Ражик Сергій (Рокитнівський р-н)

Біг  – 100 м

старша вікова група, дівчата – Лап’юк Ольга (Острозька спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки  – Полюх Микола (Острозька спецшкола-інтернат)

Біг  – 200 м

молодша вікова група, юнаки  – Ражик Сергій (Рокитнівський р-н)

старша вікова група, юнаки  – Мазурок Вадим (Острозька спецшкола-інтернат)

Стрибки у довжину з розбігу

старша вікова група, юнаки  – Полюх Микола (Острозька спецшкола-інтернат)

 

Спортсмени з вадами РФР:

Біг  – 60 м

молодша вікова група, дівчата – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Кухарчук Руслан  (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг  – 100 м

молодша вікова група, дівчата  – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки  – Масовець Андрій (Клеванська спецшкола-інтернат)

Біг  – 200 м

старша вікова група, дівчата – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Котух Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)

Метання м’яча

молодша вікова група, дівчата – Михальчук Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, юнаки – Котух Євген (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Михальчук Владислав  (Клеванська спецшкола-інтернат)

Стрибки у довжину з місця

молодша вікова група, юнаки – Котух Євген (Клеванська спецшкола-інтернат)

молодша вікова група, дівчата – Михальчук Юлія (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, дівчата – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)

старша вікова група, юнаки – Котух Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат).

 

Ключові слова: 

Коментарі