Олег Шандрук: "Ми з Володимиром Гоменюком – "з одного тіста"

Перше інтерв’ю Олега Шандрука у якості асистента головного тренера рівненського «Вереса».

- Олеже, наскільки непростим було рішення залишити посаду головного тренера «ОДЕКа» і перейти на посаду асистента у «Вересі»?

- Дійсно, це було складне рішення. Та команда мені вже як рідна. Моя команда. Я її створював і ця команда демонструє хороші результати. Але я розумію, що час невпинно рухається вперед, потрібно щось змінювати. Іти у професійний футбол. Вважаю, я вже готовий до цього. З радістю відгукнувся на пропозицію.

- Вважаєте, що з клубу Другої ліги ПФЛ краще будувати кар’єру тренера?

- Звичайно.

- Що спонукало Вас у доволі молодому віці стати тренером?

- Мене завжди цікавила тренерська робота. Ще коли сам був футболістом – спостерігав за тренерами, їхньою поведінкою. Напевно, я себе вже готував до цього. Відчуваю, що маю здібності до цієї роботи. Це моя особиста думка. Після трьох років у цій роботі – я вже зрозумів, що це моє.

- До «ОДЕКа» Ваше уявлення з тренерською роботою було іншим? Чи очікування і реальність збіглися?

- Зараз інформаційне поле настільки широке, є можливість черпати інформацію з книг, інтернету, телебачення. Нового нічого не було. Був готовий до випробувань і, якщо чесно, дотепер вони давалися мені легко. Я швидко «вбив» у собі футболіста. Здається, що зараз отримую від футболу більше задоволення, ніж коли сам був футболістом.

- З Володимиром Гоменюком у Вас які стосунки?

- Ми знайомі. Перетиналися на футбольному полі. Не товаришували, бо не грали в одній команді. Але я знаю його як чудового гравця. Професіонала. Це наштовхнуло мене на те, аби погодитися на пропозицію. Вважаю, що ми з Володимиром Гоменюком – «з одного тіста».

- Ви також маєте досвід роботи головним тренером. Тепер працюватимете асистентом. А у Володимира Гоменюка навпаки – такого досвіду нема. Чи не стане це причиною конфліктів?

- Конфліктів не буде. Ми у будь-якому разі повинні про щось сперечатися, спілкуватися, дискутувати. Тільки так народжується істина. Одразу попередив Володимира, що він повинен бути готовим до того, що я відстоюватиму свою думку. Він це також розуміє. Якщо головний тренер робить усе правильно – все добре. Якщо є проблеми – потрібно входити в дискусію. Це нормально.

- Які завдання стоять перед Вами?

- Не готовий чітко відповісти на це запитання. Бо ми лише на стадії формування команди. Все робимо з нуля. Об’єм роботи величезний. Ближче до старту сезону – чітко поділимо обов’язки.

- З «ОДЕКом» Ви як попрощалися?

- Залишилися у прекрасних стосунках із Мироном Львовичем Чернецьким, і з футболістами. Я буквально днями з ними зустрічався. Усі побажали один-одному успіху. Ніяких конфліктів. Так і повинно бути.

Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)

Ключові слова: