Михайло Волянюк: "Люблю повертатися до Рівного"

Вже екс-гравець херсонського «Продексіма», автор двох голів у матчах основного раунду Кубка УЄФА та гравець національної збірної України з футзалу Михайло Волянюк – офіційно повертається до Рівного. І це вже – доконаний факт. Про перші враження від такого продовження кар’єри – нам розповів сам Михайло:

- Михайле, як сталося так, що знову повернувся до Рівного?

- Попрощалися із херсонським клубом за обопільною згодою. Можна сказати, не зовсім зійшлися характерами. Я сам збирався піти наприкінці календарного року. Вийшло так, що це сталося раніше. Клуб просто подякував за співпрацю, нічого особливо не пояснюючи.

- Як виник варіант саме із «Кардиналом-Рівне»?

- Я завжди регулярно спілкувався із віце-президентом клубу Михайлом Кондратюком та головним тренером Сергієм Піддубним. Після прощання із «Продексімом» були й інші варіанти продовження кар’єри. Але я зателефонував до Сергія Піддубного. Запитав, чи потрібен я у його команді. Він відповів ствердно. І більше ніяких дискусій, чи діалогів з цього приводу навіть не виникало.

- Які емоції відчуваєш зараз, коли ти вже офіційно гравець рівненського клубу?

- Лише позитивні. Я дуже люблю повертатися до Рівного. Мені дуже подобається «Кардинал-Рівне». Це, можна сказати, мій рідний клуб. Мені дуже подобається атмосфера під час домашніх матчів. Я люблю вболівальників «Кардинала». Вони несамовито підтримують свою команду. Мені подобається і місто Рівне.

- Коли можна очікувати на твій офіційний дебют?

- Це залежить від головного тренера. Можу лише сказати, що до тренувань з командою приступаю у середу.

- Чи обрав вже ігровий номер? 

- Мабуть, повернуся до №23, під яким раніше грав за «Кардинал». Навряд можна сподіватися, що Сергій Піддубний віддасть мені десятку (сміється).

 

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»