Іван Миськовець: "Баскетбол 3х3 набирає обертів і в Україні, і за її межами"

Кілька тижнів тому у Китаї фінішував Чемпіонат Світу з баскетболу 3х3. В складі збірної України виступало одразу двоє рівнян - Іван Миськовець та Віталій Шорсткий. Редакція "ВСЕ про СПОРТ" поцікавилася у Івана про перебіг турніру, закулісся та підготовку до майбутніх стартів.

Читайте також: Збірна України із рівнянами у складі стала найрезультативнішою на Чемпіонаті Світу з баскетболу 3х3

- Чому обрав для себе саме баскетбол 3х3? Який шлях ти вже пройшов, щоб стати успішним гравцем?

- З баскетболом 3х3 знайомий вже дуже давно. Кожен рік по закінченню класичного баскетбольного сезону підтримую та покращую свою форму. Шлях пройшов дуже великий. Все починалося з різних турнірів 3х3, УСЛ 3х3, ФБУ 3х3 і минулого року мене вже взяли в збірну на кваліфікацію до Чемпіонату Європи в Ригу. Там ми були молодші за всіх на рік але виступили досить не погано, хоч і кваліфікацію не пройшли.

- Чимало буваєш закордоном. Наскільки баскетбол 3х3 популярний зараз за межами України?

- Нині досить часто буваю за кордоном, багато різних турнірів і чемпіонатів Європи. Баскетбол 3х3 набирає обертів і в Україні, і за її межами. Я думаю, що з наступного року цьому спорту будуть приділяти ще більше уваги тому, що цей вид спорту став олімпійським і вже у 2020 році він буде на Олімпійських іграх у Токіо

Piccy.info - Free Image Hosting

- Чемпіонат світу в Китаї. Наскільки серйозна конкуренція була, щоб потрапити в збірну?

- Дуже сильна конкуренція була. Багато тренувались, чимало було охочих потрапити в команду. Інші хлопці теж достойні. Всі ми приклали чимло зусиль аби бути в хорошій формі. Але грають тільки 4 гравці. Дуже хочу подякувати тренеру за довіру.

Piccy.info - Free Image Hosting

- Взагалі як змагання пройшли для тебе? Чи добре перенесли змагальний графік? Наскільки важко було змагатися?

- Важко було адаптуватись. Різниця у часі +5 годин. Клімат відрізнявся від нашого. Перші ігри взагалі себе переборювали. І з кожним матчем вже набирали обертів.

Piccy.info - Free Image Hosting

- З Рівного вас було двоє у збірній. Ти, та Віталій Шорсткий. Як підтримували один одного? Чи в збірній всі рівні і всі один одного підтримають одинаково?

- Звичайно, у збірній всі підтримуємо один одного. З Віталієм ми дуже зіграні і добре відчуваємо один одного, так як багато років разом. Тому підтримка була як обов'язковий фактор нашої гри.

Читайте також: Рівняни в складі збірної припиняють боротьбу на Чемпіонаті Світу з баскетболу 3х3 [+ВІДЕО]

Piccy.info - Free Image Hosting

- Збірна України в Китаї зазнала прикрої поразки від Словенії і не пройшла у півфінал. Чого не вистачило, аби пройти далі? 

- Сильна і не зручна для нас команда Словенії. Я вважаю, що зіграв не на своєму рівні. Було багато помилок. Вину повністю беру на себе, так як ми не мали доводити гру до овертайми. Ми повинні були виграти гру ще у основний час. Таке у спорті буває. Без поразок нікуди. В майбутньому постараюсь виправити ці помилки

- До чого зараз готуєшся, де і які збори проходиш, на які турнірі далі їдеш змагатися?

- Зараз готуємося в Буковелі до універсіади в Хорватії 24 липня. Там будемо грати вже між студентами, а не з своїми однолітками. Відразу після універсіади, 5 серпня у нас кваліфікація до Чемпіонату Європи у Ризі до 18 років.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting