Топова рівненська легкоатлетка Ольга Земляк поділилася планами на 2017

Фіналіста Олімпійських ігор у Ріо рівненеська легкоатлетка Ольга Земляк розпочала підготовку до нового сезон. Про це повідомляє XSPORT.UA. 

Одна з топових іграїнських бігунок розповіла, чому не виступить на зимовому Чемпіонаті Європи в Белграді, повідомила про підготовку до етапу Діамантової ліги в Шанхаї, а також про конкуренцію в національній збірній.

- Ми плануємо в березні відправитись на збори в ПАР. Мені дуже подобається це місце - в минулому році ми розпочиналу нашу підготовку звідти. Їхати на зимовий Чемпіонат Європи я не планую. Турнір буде проходити в Белграді і якраз в цей час буде проходити мій тренувальний збір в Африці і виходить накладка. Я би хотіла там виступити, оскільки стадіон це одне, а манеж зовсім інше. Дуже приємно було би підтримати українську естфетну команду.

Зараз я вийшла на непоганий рівень і тепер тренери, вболівальники і я сама очікую від себе те, що повинна підтримати високий рівень. Піднятися професіонально набагато важче, аніж його підтримувати. Рік буде надважким і роботи буде чимало. Ціль - Чемпіонат Світу, виходити в фінали та показувати високі результати. Шанси є завжди. Потрібно багато працювати і правильно готуватися до старту.

Кардинально міняти я нічого не буду, це не потрібною Дещо в своїй підготовці я вже змінила і перед Олімпійськими іграми це дало результат. Думаю і далі йти цим шляхом. Буду також багато уваги приділяти відновленню. Думаю, повторимо схему підготовки 2016 року., але і без коректування не обійдеться.

Оскільки я потрапила у фінал у Ріо, мій менеджер сказав, що в на нас є можливість їздити на чимало турнірів, зокрема - Діамантову лігу. Наскільки я знаю, її перший етап заплановано на 13 травня в Шанхаї і ми будуватимемо підготовку так, щоб я вийшла на змагальний рівень вже в середині травня. 

Перед відбірковим Чемпіонатом України мені знадобиться 3-4 старти. Взагалі в Україні дуже сильні дівчата. з ними потрібно ще справитись, щоб відібратися на Чемпіонат Світу. Головне - залишитись здоровою.

 

 

Коментарі