Гімнастки "Золотої осені" підбили підсумки 2016 року [+ФОТО]

По святковому спортивний клуб з художньої гімнастики "Золота осінь" підбив підсумки 2016 року. Впродовж двох днів, представниці усіх відділень клубу змагалися між собою за перемогу.

Підсумовувати є що. Вже в січні стартанули дівчата стартували із Чемпіонату Рівненщини серед юніорів де золото взяли Богдана Мельник та Анастасія Охмак. В лютому на Міжнародному турнірі у Львові "Кришталеві булави" знову відмітилась сріблом Богдана Мельник. В березнідівчата відзмагалися на престижнішому турнірі у Києві"Імперія юних талантів", що є відкритою першістю ДЮСШ Школи Дерюгіних. Знову найкраще проявили себе Богдана Мельник (2 місце) ,Анастасія Охмак (3 місце) та почали заявляти про себе підростаючі гімнастки такі як Поліна Сара( 6м) та Злата Трачук (6 м). Вперше виступала на такого рівня змаганнях гімнастка, яка їздить на тренування з  Шепетівки  - Анна Туйбова і вже наприкінці року вона взяла срібло на Міжнародному турнірі.

Весною "Золота осінь" провела перший турнір в Нетішині присвячений 1 річниці створення віділень у Дубно та Нетішині.

- Місто все чуло про наші змагання. Був чималий інтерес, адже до цього, ніхто подібного не організовував. Ми були дуже задоволені результатом.  - прокоментувала керівник СК "Золота осінь" Марина Болба.

Влітку гімнасти пройшли кілька зборів. Фінальним етапом стали тренування у серпні під керівництвом чемпіонок України Олени Д'яченко та  Катерини Барановської.

Окрім спортивниих успіхів слід відмітити і вже традиційного турніру у Рівному - "Золота осінь". Цьогоріч до нас щ'їхалося 50 команда, майже 500 учасників. І тут розіграли 270 медалей та 195 кубків.

І практично в останні дні 2016 року із львівського міжнародного турніру привезено два срібла Анною Туйбовою та Богданою Мельник.

Загалом всьог за рік спортсменки "Золотої осені" відзмагались на 21 турнірі та відкрито нове відділення у Хмельницькому, і разом з тим тренуються гімнастки у Рівному,Дубно, Нетішині та Костополі.