Кращою спортивною волонтеркою року визнали учасницю Олімпійських ігор Катерину Дікіджі

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради протягом року співпрацює з великою кількістю волонтерів. Вони не лише регулярно допомагають у проведенні спортивних заходів, а й власною активною життєвою позицією пропагують здоровий спосіб життя, активне дозвілля, залучають людей і самі організовують цікаві заходи, що розраховані на найрізноманітнішу аудиторію.
Саме робота таких активістів часто залишається непоміченою стороннім глядачем, але без них значна кількість ініціатив, просто не могла б бути реалізованою. Щоб віддячити цим людям і звернути увагу спільноти на їхню добровільну допомогу, в Рівному четвертий рік поспіль проводиться конкурс «Кращий волонтер «Спорту для всіх». Їхнє чергове нагородження відбулося в ході спільного засідання асамблеї Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області та колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.
Цього року суддівська колегія вирішила відзначити учасників в таких категоріях:
Кращий волонтер-учасник - Ольга Постнікова, учасник «Спілки велосипедистів Рівного».
Кращий волонтер-організатор - Іван Власик, заступник директора КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.
Кращий волонтер найстаршого віку - Валерій Буренко, майстер спорту України зі спортивного туризму.
Кращий волонтер наймолодшого віку - Олександр Томчук, учасник Рівненської обласної громадської організації «Стріт Воркаут Україна».
Кращий волонтер року - Катерина Дікіджі, майстер спорту України з плавання, дворазова чемпіонка Європи, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні (2008 р.)
Внесок кожного з них для розвитку спорту в області важко переоцінити. Десятки спортивно-масових заходів були ними проведені й організовані. Це дозволяє щороку сотням людей відкрити для себе світ спорту. Але окрім подяки і визнання їхнього колосального внеску в розвиток активного дозвілля області, вони були ще й нагородженні цінними призами від організаторів.

 

Інформаційна служба "Спорт для всіх"