У Рівному визначили "Героїв 2016-го спортивного року" [+ФОТО]

Шостий рік поспіль Відділенням НОК України в РІвненські області разом із управлінням молоді та спорту РОДА проводиться щорічна премія "Герої спортивного року Рівненщини". Тут визначають  спортсменів, тренерів та команди, які впродовж останніх 12 місяців виклались на повну та досягли максимальних спортивних висот.

В наступних номінаціях переможцями стали:

Найкращий спортсмен року - Михайло Романчук - майстер спорту України міжнародного класу з плавання. Наш спортсмен показав третій результат за всю історію плавання на дистанції 1500 м на етапах Кубку Світу.

- Я радий отримати нагороду. У 2017 році буду не збавляти обороти. Планую поїздку на Чемпіонат Світу у Будепешт, потім Всесвітня уніврсіада у Тайбеї і під кінець 2017-го ще запланована участь у Чемпіонаті Світу на короткій воді. Це три основних старти на найближчий час. - прокоментував Михайло Романчук.

Найкраща спортсменка року - Наталія Прищепа - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Наталія стала кращою спортсменкою липня за версією НОК України. І багато любителів спорту ще пам'ятають її переможний золотий забіг на Чемпіонаті Європи.

- Дуже хотілося б більше підтримки від тренерів та від влади. З фінансуванням туго, але ми поки справляємось. Невдалий виступ на Олімпіаді у Ріо розібраний, проаналізований і ми вже давно розпочали роботу над помилками. - сказала Наталія Прищепа.

Найкращий тренер року- Андрій Попеляєв - заслужений тренер України з легкої атлетики, тренер Наталії Прищепи.

Найкраща команда року - сфотбольна команда клубу "Західний вогонь. Цьогоріч дівчата вибороли чемпіонство України.

Сенсація року - Марія Тимощук - майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіонка Європи серед кадетів до 17 років, срібна призерка Чемпіонату Світу.

- Ця відзнака для мене є оцікуваною. Рік виявився дуже вдалим на досягнення. Дуже багато емоцій переживаю. Я щаслива. - прокоментувала відзнаку Марія Тимощук.

Найкращий спортивний організатор - Сергій Шевчук - начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

Спортивна слава Рівненщини - Микола Коба - заслужений тренер України з самбо, кількаразовий чемпіон Світу з самбо серед ветеранів.

"Разом із олімпійцями" - Василь Осійчук - майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, багаторазовий чемпіон Світу з греблі на човнах "дракон".

Меценат спортивного року - ТМ "GERA" - топ-менеджер Роман Зайцев.

"Народний вибір" - народний клуб "Верес".

Приз "Чесної гри" - регбійна команда "Верес-Рівне-ДЮСШ№ 4", бронзові призери Чемпіонату України з регбі у Вищій лізі.

Приз "Об'єктивність та компетентність" - Віктор Самчук, редактор спортивного інтернет-видання "ВСЕ про СПОРТ". До слова, у нашого ресурсу дана відзнака є другою поспіль, а у Віктора Самчука вона третя.