Міжнародний футзальний турнір "Костопільська сінжинка" зібрав 12 команд

У Костополі відбулись традиційні змагання відкритої першості Костопільської ДЮСШ з футзалу "Костопільська сніжинка" (2005-2006 р.н.). З 2018 року дані змагання присвячені пам`яті фахівця, відомого на Рівненщині та далеко за її межами футбольного тренера, котрий підготував багатьох талановитих гравців працюючи тренером в місцевій спортивній школі і саме він майже 30 років тому став засновником "Костопільської сніжинки" - Федіра Петровича Грущака. Про це інформує РОФФ.

Місцеві юні таланти вшанували пам`ять земляка, продемонструвавшу чудову гру та здобувши перемогу у турнірі. У вирішальному матчі ДЮСШ з Костополя обіграло ДЮСШ з Варашу з рахунком 2:0. Готували костопільську команду тренери Ігор Удодік та Анатолій Шибковський.

Друге місце в турнірі виборола команда ДЮСШ з міста Вараш (тренер Юрій Мичко), а третіми стали представники Білорусі - ДЮСШ міста Бєрєжноє. Єдина іноземна команда у матчі за третє місце впевнено здолала команду "Юніор" з Дубровиці (тренер Роман Стрибулевич) - 5:1.

Призи найкращим командам та гравцям традиційно надала Рівненська обласна федерація футболу.

Примітно, серед 12 дитячих команд, що взяли участь, у змаганнях також виступили юні вихованки ЖФК "Родина" (Костопіль). Участь дівчат у поєдинках з ровесниками-хлопцями додала турніру своєрідного колориту.

Ключові слова: