Рівненський "Кардинал" програв в першому матчі 1/4 Кубку України

"Кардинал-Рівне" зазнав поразки у першому чвертьфінальному поєдинку Кубка України з футзалу. У Запоріжжі наша команда поступилася представнику Першої ліги - "АРПІ" - 2:3.

Напередодні першої чвертьфінальної гри Кубка України з футзалу "Кардинал-Рівне" зіткнувся із цілим рядом кадрових проблем. Через ушкодження та застуду до Запоріжжя не поїхали Юрій Свинарчук, Валерій Власович та Максим Мануйленко. Досі травмований також Богдан Новак. Тому у грі проти "АРПІ" рівняни були змушені грати, практично не використовуючи ротацію.

Погіршилося становище нашої команди після швидкого пропущеного голу. Невдалий пас Олександра Басича трансформувався у неприємну "обрізку". А завершилося усе точним ударом Максима Почебута - 1:0.

До честі нашої команди "Кардинал-Рівне" дуже швидко відігрався. Артем Фаренюк в оточенні трьох суперників зумів повернути ситуацію на свою користь і пробити повз екс-"кардиналівця" Івана Гурка - 1:1. У середині тайму рівняни, навіть, зуміли вийти вперед у рахунку. Олександр Басич виправився і, поборовшись до кінця на вістрі атаки, проштовхнув м'яча у ворота.

Після цього "зелено-жовті" мали ще декілька нагод, аби збільшити свою перевагу. В одному з епізодів лише дивом запоріжців врятував Іван Гурко після класних індивідуальних дій та удару у виконанні Сергія Піддубного.

Втім, потім, маючи ігрову і територіальну перевагу, "Кардинал-Рівне" практично на рівному місці створив собі проблеми. Втрата м'яча у простій ситуації призвела до фолу Сергія Піддубного, який арбітри трактували як такий, що тягне на пряму червону картку. Наша команда залишилася у меншості. А вже за декілька секунд - отримала доволі суперечливий пенальті у власні ворота. Після прострілу зліва м'яч знайшов притиснуту до корпусу руку Олександра Басича. Вирок чітко реалізував Максим Почебут, оформивши дубль - 2:2.

Після перерви обидві команди продовжили демонструвати атакуючу гру. Особливо старався у рамці воріт "АРПІ" Іван Гурко. Принаймні тричі він рятував запоріжців після ударів Михайла Волянюка та Олександра Басича.

Натомість, господарі свій шанс зуміли використати сповна. Успіху досягнув дальній постріл Яссіна Ессаргіні - 3:2.

До Рівного наша команда повертається із поразкою. Втім, зважаючи на рахунок - вихід до "Фіналу чотирьох" Кубка України - завдання досі цілком реальне. Для цього у грі-відповіді "Кардиналу-Рівне" перед власними вболівальниками потрібно перемогти суперників із різницею щонайменше у два м'ячі. Влаштує нас і перемога 2:1 та 1:0.