Визначилися всі фіналісти Чемпіонату Рівненщини з футзалу

У неділю, 10 грудня, у спортивній залі рівненського НВК №26 відбулися останні відбіркові матчі чемпіонату області з футзалу серед збірних команд міст і районів. У групі В мали змагатися збірні Гощанського р-ну, міста Острога, Млинівського р-ну, Здолбунівського р-ну і Радивилівського р-ну.

Представники міста Острога та Радивилівського району на змагання не прибули, відтак три учасника провели одноколовий турнір.

Спочатку між собою зіграли команди Гощанського та Острозького району. Гощанці досить швидко повели з рахунком 2:0, проте суперники зумів відквитати спочатку один гол, а по перерві - другий. Вирвати перемогу у цій зустрічі футболістам з Гощанщини вдалося лише на останній хвилині - 3:2.

Наступним матчем стала гра між збірними Острозького та Здолбунівського районів. Представники Острожчини першими відкрили рахунок, але здолбунівчани його зрівняли. Нарешті, у другій половині зустрічі команда Острозького району забила ще раз і здобула перемогу 2:1.

В останньому поєдинку гощанці знову першими повели у рахунку. При чому, голу у ворота здолбунівської команди передувало вилучення їх голкіпера, який зіграв руками за межами карної зони. Саме після цього зі штрафного гощанська збірна і відзначилася. Проте заміна кіпера на польового гравця, здавалося, принесла користь здолбунівчанам, які, маючи на лаві запасних лише одного гравця, зуміли далі не тільки втримати натиск суперника, але й вийти уперед - 2:1. Максимум, що вдалося гощанцям - це ще до перерви зрівняти рахунок.

У другій половині збірна Гощанського району продовжила марнувати зручні нагоди біля воріт суперника, а от їх візаві свій момент реаізували. Рахунок 2:3 на користь Здолбунівського району так і став підсумковим.

Таким чином, всі три команди набрали по три очки з однаковою нульовою різницею забитих та пропущених голів. Але завдяки найбільшій кількості забитих голів до фіналу потрапила збірна Гощанського району.

Результати матчів.

Гощанський район - Острозький район - 3:2

Здолбунівський район - Острозький район - 1:2

Гощанський район - Здолбунівський район - 2:3

У неділю, 17 грудня, у Рівному відбудеться фіналі Чемпіонату області з футзалу. Нагадаємо, в ньому зіграють минулорічні переможець - збірна міста Рівне - та фіналіст - збірна Костопілського району, а також чотири переможці відбіркових матчів - збірні Гощанського, Рівненського, Володимирецького районів