Сергій Піддубний про бойову нічию рівненського "Кардиналу" з "Хітом"

Головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» Сергій Піддубний прокоментував гру своєї команди у матчі проти столичного «ХІТа»:

 

- Для нашої команди гра пройшла не зовсім вдало. Пропустили дуже багато у свої ворота. Так, ми забили також п’ять м’ячів. Але як на мене – краще було б виграти 1:0. Хотілося перемогти сьогодні. 

- У другому таймі Ви наважилися на заміну воротаря. Чому?

- Не пішла гра. У голкіперів обох команд. В нас - один воротар був травмований, не зовсім готовий. Позначилася на грі і дещо змазана підготовка до гри. Через змагання з кікбоксингу у ДЮСШ-4 – ми з четверга не тренувалися нормально. Одне тренування були змушені провести у залі НВК №26. Але це не зовсім те. Сподівався, що цей фактор не вплине на нас. Але десь ми вийшли на гру розбалансованими.

Особливо в першому таймі. Більш масивні опоненти нас просто «перекусили». А після перерви пішла відкрита гра для вболівальників. Особисто мені така гра не подобається. Ми маємо «вести» гру. Сьогодні цього не було. Натомість – було багато сумбуру. Окрім того, ми продовжуємо експерименти – різні комбінації четвірок.

- Чому сьогодні знову не було Богдана Новака?

- Він спостерігав за грою з трибуни. Раніше в нас була інформація, що він зможе зіграти. Але перед грою він висловив побоювання, що ще не повністю готовий. Вирішили не ризикувати. Богдан Новак вийде на майданчик тоді, коли повністю залікує травму.

 

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»