Орест Баль про перемогу рівненського "Вереса" над "Нивою"

Спортивний директор НК «Верес» Орест Баль прокоментував підсумок контрольного матчу проти тернопільської «Ниви». Нагадаємо, гра відбулася у селі Білокриниця Кременецького району. «Верес» переміг – 2:1.

• Враження більш-менш нормальні, ми на правильному шляху, - сказав Орест Баль. – Грали двома складами. Ми ще не визначилися з основою. Дали шанс себе проявити усім. З деякими гравцями після матчу попрощаємося. З деякими навпаки – підпишемо угоди.
  • Розкажіть трішки про саму гру.
  • У першому таймі ми виглядали дуже добре, хоча поле було неідеальне. Забили гол. Після перерви вийшло вісім нових гравців. Була рівна гра, після кутового пропустили. Але потім зібралися і виграли.
  • Чого очікуєте від суботньої гри з «Агробізнесом»?
  • Ми спеціально підібрали такого суперника, щоб побачити свій рівень. Це команда першої ліги, там досвідчені гравці, які давно грають разом. Хочемо побачити свій резерв, зрозуміти свої недоліки. Зрозуміло, що за два тижні команду складно зробити. Але головне почерк вже вимальовується.