Володимир Гоменюк - головний тренер рівненського "Вереса"

Сьогодні на прес-коференції представили нового головного тренера рівненського "Вереса". Ним став вихованець футболу Рівненщини - Володимир Гоменюк.

- Переговори проходили дуже важко. Для мене основну роль зіграв фактор, що "Верес" гратиме чесно. Це мене і підштовхнуло погодитися, - прокоментував Володимир Гоменюк.

Разом з тим, представили нового спортивного директора команди Ореста Баля.

- Я одразу погодився на пропозицію. В нас є чимало талановитої молоді, яку треба підштовхувати, підтримувати та долучати до професійного футболу, - розповів Орест Баль.

Деталей стосовно нового складу рівненського "Вереса" поки не озвучували. Відомо, що нині "на списку" перебуває 8 рівненських футболістів. Їмена гравців, які ввідуть до складу оголосять ближче до початку сезону.

Стосовно ігор, то 90% домашніх матчів рівненський "Верес" зіграє у Млинові. Також залишається імовірність зіграти у Вараші, Сарнах та Березному.

- Ми зробимо "Верес" самим веселим та самим відкритим клубом для людей, - прокоментував генеральний директор рівненського "Вереса" Євген Донцов.

Piccy.info - Free Image Hosting

Довідка від інформаційної служби НК "Верес":

Гоменюк Володимир Михайлович
Народився 19 липня 1985 р. у с.Бокійма Млинівського району.
Шлях у професійному футболі розпочав у 2003 році у млинівській «Ікві». Далі були – «Таврія» (Сімферополь), «Дніпро» (Дніпро), «Арсенал» (Київ), «Металіст» (Харків), «Сталь» (Кам’янське). У сезоні 2008/2009 провів 8 матчів за національну збірну України.
Перші тренерські кроки зробив у 2018 році в якості асистента головного тренера у рівненському «Вересі».

Баль Орест Михайлович
Народився 2 жовтня 1960 року у м.Новий Роздол Львівської області. Рідний брат – футболіста збірної СРСР та київського «Динамо» Андрія Баля. 
Виступав Орест Баль за хмельницьке «Поділля» та словацький «Хемлон». Втім, найбільше його кар’єра гравця пов’язана з рівненськими спочатку «Авангардом», а потім «Вересом» - майже дві сотні матчів. 
Згодом життя неодноразово зводило Ореста Михайловича з «Вересом». У різні роки він працював у рівненському клубі тренером, в.о.головного тренера, спортивним директором. Торік він очолював команду «Верес» U-19. Футбольній Україні Орест Баль також відомий як тренер-селекціонер. Пошуком футболістів він займався у «Ворсклі», «Арсеналі», «Княжій», вінницькій «Ниві». У 2012-2013 рр. працював помічником головного тренера Анатолія Дем’яненка у «Волині».