Юрій Вірт про нічию рівненського "Вереса" із "Зорею"

Piccy.info - Free Image Hosting

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прокоментував нічию – 1:1 у матчі з «Зорею»:

- Бойова гра сьогодні була. Я сказав сьогодні на установці, що крім бажання та дисципліни повинні бути бійцівські якості. Хто виграє сьогодні боротьбу і підбори, той виграє матч. Я вдячний усім футболістам. За їхнім ставленням до гри було помітно, що вони максимально віддавались грі. Думаю, ми заслужили набране одне очко. Це наша сьома нічия поспіль, але нічиї бувають різними. Сьогодні я дуже задоволений і грою, і ставленням до гри. Я привітав усіх футболістів. Тепер найголовніше відновитися. У нас наступна гра з «Чорноморцем», і ми будемо спокійно готуватися.

- У вас, як Ви зазначили, дуже багато нічиїх у чемпіонаті. Чого не вистачає, щоб перетворити їх на перемоги?

- Не хочу повертатися у минуле, але були такі ігри, де ми заслуговували на перемогу. Це були ігри проти «Маріуполя», проти «Олімпіка». Ми створювали багато гольових моментів. Десь не вистачало фарту, десь майстерності. Сьогодні я задоволений і грою, і результатом. Ми прекрасно розуміємо, що за підбором футболістів та грі «Зоря», як мінімум, входить до трійки. Дуже хороший підбір кадрів та гра. І від цього цінніша наша сьогоднішня нічия.

- Ви багато говорили про дисципліну, але самі її порушували.

- Це мінус мені. Але це емоції. Боковий рефері сказав, що я виходжу на поле. Але я, якщо відверто, не помітив, коли це зробив. Це мінус мені. Треба бути більш уважним. Я не спеціально вибігав. Тим більшн, кінцівка матчу видалась дуже емоційною.

 

Інформаційна служба НК "Верес" за матеріалами прес-служби ФК "Зоря"

Ключові слова: