У рівненському "Вересі" призначили нового гендиректора

Сьогодні, у Винниках, де проводить передсезонні збори футбольна команда Народного Клубу "Верес", відбулись загальні збори засновників ТОВ "Футбольний клуб "Верес-Рівне". Про це пише інформаційна служба рівненського клубу.

Як повідомлялось раніше, після відставки Ігоря Дедишина, виконуючим обов`язки гендиректора було призначено Андрія Паньківа. Нині ж, на загальних зборах, було прийнято рішення про призначення Андрія Паньківа генеральним директором ТОВ "Футбольний клуб "Верес-Рівне".

Новий генеральний директор розповів про своє бачення розвитку команди у сезоні 2017-2018 років.

- Наше завдання створити боєздатний колектив і забезпечити умови, за яких "Верес" може виконати поставлене завдання виходу в першу шістку. Упевнений, що ми виправдаємо сподівання партнерів та уболівальників Народного клубу "Верес". Наш клуб вже став унікальним явищем в українському футболі. І я бачу своїм завданням продовжити яскравий і переможний шлях "Вереса" на радість уболівальників і на гордість членів Народного Клубу, - сказав Андрій Паньків.

Нагадаємо, засновинками ТОВ "Футбольний клуб "Верес-Рівне" є Громадська спілка "Народний клуб "Верес" та власник "Лімо" Богдан Копитко. Інформаційна служба НК «Верес»

Коментарі