Рівненський "Верес" поступився "Колосу" [+ФОТО]

Протистояння рівненського "Вереса" і ковалівського "Колоса" ще минулого сезону стало чи не найпринциповішим. Наша команда віце-чемпіон, суперник чемпіон Другої ліги. І ще слід згадати, як рівняни вибили  із минулорічного Кубку України і підозріле пенальті у ворота "Вереса" у виріальному матчі проти "Колоса". І це лише кілька фактів, які створюють чимало шуму навколо двох команд.

Тож домашній матч червоно-чорних у Вараші мав розставити кілька крапок над і.

Матч розпочався активно, "Верес" йшов впевнено вперед. І Ростислав Волошинович на 17 хвилині з правої ноги влучно відправляє м'яч у ворота "Колоса". і рахунок 1-0.

Далі "Колос" не дуже впевнено йшов до голу аж поки на 25-й хвилині суддя матчу вбачив порушення правил вересівцем  Василем Білим у штрафному майданчику і призначає пенальті у ворота рівнян. Його успішно реалізував Олександр Поздєєв і рахунок 1-1. І вже на останній, 46-й хвилині першого тайму Руслан Степанюк забиває вдруге, але суддя фіксує полождення позагрою і гол "Вереса" не зараховує.

І одразу після перерви, на 48-й хвилині матчу Олександр Бондернко забиває гол і рахунок 1-2 на користь "Колоса".

І вже на 56-й хвилині "Верес" зрівняв рахунок з пенальті. Гравцю колоса в штрафній м'яч влучив у руку і пробьив 11-метровий успішно Сергій Герасимець і рахунок 2-2.

Фінальну ж крапку в матчі поставили таки гості і знову з пенальті.

На 82-й хвилині, ковалівець Ярослав Вишняк ефектно падає в штрафній і заробляє пенальті у ворота "Вереса". Його реалізував Олександр Поздєєв і рахунок 2-3 на користь "Колоса".

Після цього наша команда пішла на штурм воріт суперника, який тривав аж до фінального свистка, але забити гол нікому більше не судилося. Рахунок 2-3 і виграшна серія "Вереса" перервана.

Варто відмітити, що чимало питань викликає суддівство. І знову сумнівні пенальті на користь "Колоса" додають ще більше масла в вогонь протистояння обох команд.

Фото "Luckyfans"

Партнер рубрики: LuckyFans - Клуб футбольних вболівальників "Вереса"

 

Коментарі