БК "Рівне" запрошує вболівальників на домашні матчі в березні

Сьогодні в рамках прес-конференції президент БК "Рівне" Сергій Ліщук прозвітувався про перше півріччя роботи клубу та його успіхи.

- Жіноча команда нині займає крепку третю сходинку в турнірній таблиці. По ходу сезону були в нас кадрові ротації та підсилення. Це все через неврахування деяких моментів. ПОки ми задоволені. Чоловіки ж теж показують непогані результати. Головна ціль - це комлпектація вихованцями баскетболу Рівненщини. В нас поки це виходить, - розповів Сергій Ліщук.

Piccy.info - Free Image Hosting

Ще одніє новиною стало представлення нового спонсора БК "Рівне" - добре відому компанію "AutoPlus".

- Мене багато людей знає. Я ще є віце-президентом та спонсором народного клубу "Верес". Це не зрада. Так сталося, що мої дору долучені до відродження баскетболу у Рівному і я радо погодився допомогти. Ми за спорт. Спорт - це моя головна іневестиція, - прокоментував засновник "AutoPlus" Андрій Біланчук.

Після офіційної частини Сергій Ліщук звернувся до присутніх з проханням.

- У нас в березні 9 домашніх ігор із дуже непростими суперниками. Хочу запросити вболівальників підтримати свою команду, свій клуб. Для спортсменів це грає дуже велику роль та допомагає перемогти. Тож, трибуни мають штовхати баскетболістів йти вперед. Сподіваюся на вас, - розповів Сергій Ліщук.