БК "Рівне". Дівчата впевнено вийшли в 1/4 Кубку України з баскетболу [+ФОТО]

Жіноча команда БК "Рівне" у чвертьфіналі Кубку України серед жіночих команд. У повторному матчі 1/8 фіналу, рівнянки дуже впевнено перемогли "Вінницькі блискавки", які ще на початку сезону вважалися дуже незручним суперником.

Лише у стартовій чверті гості намагалися нав’язати боротьбу. Більшу частину ігрового часу рівнянки наздоганяли в рахунку суперника, і за підсумками десятихвилинки поступалися в одне очко 14:15. Друга чверть також проходила в напруженій боротьбі. Та до великої перерви наші дівчата вже забезпечили собі перевагу в 4 очки 30:26.

У другій половині БК "Рівне" захопили ініціативу. Швидко перевага в рахунку зросла до двозначної. Гості не полишали спроб врятуватися, але змогли скоротити відставання лише до 9 очок. Підсумковий рахунок в матчі 58:49 на користь БК "Рівне".

Найрезультативнішою в нашій команді стала Виктория Шматова - 12 очок, Дарія Степанюк - 10. Дабл-дабл в статистику вписала Вікторія Касаткіна - 11 очок та 11 підбирань. Відзначимо 8 очок та 14 підбирань Тетяни Гаврильчик. Також 10 підбирань та 4 очки у Людимили Спірідонової

Наступний суперник, згідно жеребкування в 1/4 Кубку України,столичний "Київ-Баскет". Дати матчів команд наразі невідомі.