БК "Рівне". Дівчата впевнено перемогли столичне "Динамо-НПУ" на виїзді

Piccy.info - Free Image Hosting

Сьогодні жіноча команда БК "Рівне" грали матч із стличним "Динамо-НПУ". Наприкінці жовтня вдома наші дівчата програли здобули перемогу 62:64. На майданчику суперника рівнянкам вдалося реваншуватися.

Першу чверть мінімально виграли господарки. Рівна боротьба точилася і у другій десятихвилинці. Але наприкінці цього відрізку матчу гостям вдалося вийти вперед. За хвилину до перерви Ковалевська закинула здалеку, а потім Басалик не схибила з лінії штрафних, в той час як триочковий Цюбик мети не досяг. Ось і  36:32 на користь БК "Рівне" після першої половини.

Відпочивши, рівнянки зберегли перевагу, у третій чверті вони знов набрали 19 очок, на три більше за суперниць. Відчутною підсумкову перевагу зробила Басалик, яку неможливо було стримати. Наприкінці матчу вона поклала у кошик "Динамо" ще два триочкових і тому у підсумку БК "Рівне" переміг 70:58. Найрезультативнішою у цьому протистоянні очікувано стала наша Ірина Басалик, яка набрала 22 очка, зробила 7 підбирань і віддала 6 результативних передач.

Після цієї перемоги БК "Рівне" знову вийшло на друге місце у турнірній таблиці і принаймні добу протримається на цій сходинці. Бо у неділю "ІнтерХім" у разі перемогри над "Чайкою" випередить рівнянок.