БК "Рівне". Хлопці на виїзді "розірвали" "Львівську політехніку" [+ФОТО]

9-У черговому турі Чемпіонату України з баскетболу чоловічий склад БК "Рівне" на виїзді протистояв "Львівській політехніці".

У першому матчі обидві команди пішли в атаку - це вилилось у надрезультативну стартову чверть 25:24 на користь гостей. У другій десятихвилинці рівняни вже остаточно сформували свою перевагу та домінування на полі, пішовши на перерву з переконливим гандикапом 51:39. В другій половині баскетбольний клуб "Рівне" вже добивали суперника. Протягом ігрового часу перевага наших хлопців сягала 33 очки, але в підсумку третя десятихвилинка завершилась за рахунку 75:52, а матч завершився перевагою в тридцять очок 94:64.

У другому матчі, 12 листопада БК "Рівне" закріпив успіх ще більш приголомшливим рахунком 94:48.

У своїй підгрупі БК "Рівне" нині посідає другу сходинку турнірної таблиці.