"Baltic House" з Сергієм Ліщуком чемпіон Аматорської баскетбольної ліги [+ФОТОРЕПОРТАЖ]

Вчора любителі баскетболу могли сповна насолодитися своїм улюбленим видом спорту. У РІвному фінішував 14 Чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги. Забігаючи наперед, варто відмітити, що інтриги у матчах та несподіваних результатів було чимало.

У матчі за третє місце на майданчику спортзалу НУВГП зійшлися команди БК "АМР-BASKET" - БК "Водник". Цей матч воблівальники пам'ятатимуть дуже довго. Впродовж всього матчу баскетболісти "водного" грали роль наздоганяючого і таки наздогнали. Бувально на останніх секундах матчу вони вирвали перемогу з перевагою в одне очко і з результатому 70-69 завоювали бронзові нагороди Чемпіонату.

За схожим сценарієм і міг розігратися фінал в якому зійшлися сарненський "Маяк" - БК "Baltic House". Останні пішли у відрив вже в другій половині другої чверті. Після перерви "Baltic House" лише укріплював свою позицію і збільшував відрив. Звісно, у складі цієї команди був і іменитий Сергій Ліщук, що допомагало йти вперед. На початку четвертої чверті здавалося можна точно сказати хто чемпіон, оскільки "Маяк" відствав на 20 очок. Втім, далу був сюрприз. За залишок ігорового часу сарненці зуміли скоротити відрив до 6 очок за 2 хвилини до кінця матчу. Тож останні секунди пройшли в наднапруженій боротьбі, але з рахунком -72-67 Чемпіонство здобув саме "Baltic House".

- Враження просто неймовірні. Мене запросила команда, щоб допомагати впродовж сезону. Цілі були найвищі і ми їх досягли. Ще перед початком в нас була умова, що повинна працювати вся команда, оскільки я сам нічого б не зробив. Хлопці показали хороший рівень гри. Чемпіонат АБЛ на дуже хорошому рівні відбувається, - прокоментував Сергій Ліщук.

Окрім чемпіонських медалей визначили кращих баскетболістів і за амплуа. Так, "Кращим бомбардиром" став Денис Сотник із БК "Baltic House". "Кращим захисником" визнали Дмитра Тимощука із "Водника" НУГП. "Кращим нападником" став Василь Федорчук із  "АМР-BASKET". І "Кращим центровим" назвали Вадима Коваля із  "АМР-BASKET".

Коментарі