Рівненський "БК- 93" двічі програв на домашньому майданчику [+ФОТО]

Триває другий етап Чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі. Рівненський "БК 93" нині бореться у вісімці за вихід у фінальну четвірку. На домашньому майданчику вихідними наші баскетболісти приймали криворізький "КДПУ".

У першому матчі наші хлопці розпочали з відставанні. Дві чверті "БК 93" був в ролі наздоганяючого, в третій - зумів скоротити відставання. Цього для перемоги не вистачило. У підсумку поразка 70-78 (16 - 25, 17 - 19, 24 - 18, 13 - 16).

Другий матч протистояння закінчився з різницею в 10 очок на користь гостей. Рівненська команда з першої чверті взяли ініціативу в свої руки, намагуючись реваншуватись з попередню поразку. Втім, уже в другій чверті "КДПУ" надолужив недопрацювання. далі "гойдалки" продовжились. В третій чверті рівняни трохи стабілізували ситуацію, але у підсумку знову програли 60-70 (24 - 17, 11 - 23, 14 - 11, 11 - 19)

Нині "БК 93" перебуває на незмінному 7 місці у вісімці кращих.

Наступні матчі наші хлопці зіграють на виїзді в Маріуполі 25-26 березня.