РЯБОЙ Андрій

Футболіст, голкіпер НК "Верес"

Воротар Андрій Рябой отримав у "Вересі" 1-й номер, що свідчить про надії, котрі покладаються на цього новачка. Андрій народився 26 березня 1988 року. В 16-річному віці грав за "Південьсталь" (Єнакієво), а перед тим захищав честь юнацької команди "Металург" (Донецьк).

Наприкінці 2004 року підписав професійний контракт з "Металургом". Там він пробув до 2010 року, після чого у кар’єрі голкіпера були два сезони за аматорський "Словхліб" (Слов’янськ). У першій половині сезону 2011/2012 Рябой захищав кольори хмельницького "Динамо" (ІІ ліга), а в другому колі перейшов до харківського "Геліоса" (І ліга).

У Харкові Андрій пробув до 2015 року, аж поки 7 серпня не підписав трудову угоду з рівненським "Вересом". За період своїх професійних виступів Рябой провів 50 матчів у першості дублерів і 41 поєдинок в змаганнях під егідою ПФЛ. Андрій Рябой дебютував за "Верес" у домашньому поєдинку проти клубу із Нікополя і був одним із найпомітніших фігур на футбольному полі: кілька його "сейвів" дозволили рівнянам зберегти переможний рахунок.