ЦУРУПІН

Футболіст, захисник НК "Верес"

Народився 16 липня 1992 року. Вихованець київського футболу. За футбольним амплуа – гравець захисного плану. Перша футбольна команда – "Дружба" (Київ). З 12-річного віку виступав у столичних юнацьких змаганнях та в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України в складі команди "Атлет" (Київ).  Професійна кар’єра Артема розпочалась у 18-річному віці, в сезоні 2010/2011, коли він дебютував в Професійній футбольній лізі у футболці білоцерківської "Росі".

Наступним професійним клубом для Цурупіна став "СКАД-Ялпуг" з Болграду (2011/2012). У 2013 році цей гравець активно виступає у сильному аматорському чемпіонаті Київської області: команди "Чайка" (Києво-Святошинський район) і "Легіон" (Київ). Згодом пробує сили на любительському рівні у Польщі, після чого, в 2014 році, захищає кольори київського "Арсеналу". Загалом доробок професійних зустрічей у Артема не дуже суттєвий: 22 матчі на рівні ПФЛ та 2 забитих голи.У "Вересі" футболіст відповідає з персональну статистику.

2015 рік Цурупін починає у своєму колишньому клубі "Чайка", в якому грає на чемпіонат Київщини, аж поки 22 липня не підписує офіційний професійний контракт з РФК "Верес-Рівне". В новій команді Артем з перших матчів демонструє достатньо добрий рівень гри і в матчі першого туру у Стрию стає автором єдиного переможного м’яча у ворота тамтешньої "Скали".