БУРДІЯН Андрій

Футболіст, півзахисник НК "Верес"

Народився 18 січня 1986 року. Амплуа: захисник, півзахисник. Є випускником УФК (м. Дніпропетровськ), за який виступав до 17-річного віку у чемпіонаті України серед команд ДЮФЛ. В подальшому на Бурдіяна чекала доволі часта перемінна футбольна доля. В сезоні 2003/04 він виступав за дублюючий склад бориспільського "Борисфена" (перше коло) та за "Систему-Борекс" з Бородянки (друге коло).

В наступному сезоні він також першу частину чемпіонату провів у складі "Борисфена", а в другому колі опинився у донецькому "Металурзі". Там гравець був працевлаштований до початку 2006 року, аж поки не вирішив спробувати свої сили у професійному чемпіонаті Вірменії. У 2007 році Андрій зіграв одне коло за ФК "Львів" у першій лізі чемпіонату України, а згодом ще на рік повернувся на схід: спершу у вже знайому Вірменію, а потім – в Казахстан. Однак друге "азійське відрядження" стало для Бурдіяна недовгим: в 2009 році він повернувся на батьківщину, де розпочав чемпіонат України серед команд першої ліги спочатку в "Енергетику" з Бурштина, а друге коло провів вже у кіровоградській "Зірці".

Після цього був нетривалий період у ФК "Суми" (осінь 2010 року), коротенький виїзд до Молдови. Після чого Андрій три сезони поспіль знову захищав честь "Зірки" з Кіровограду (2011-2014 рр.). Минулий рік знову пройшов для цього гравця "у пошуках футбольного щастя": він пробував свої сили у Литві, а потім у МФК "Миколаєві".

За весь період професійної кар’єри у вітчизняному футболі (до переїзду в м. Рівне) Бурдіян провів 111 матчів, забив 2 голи, отримав 24 жовті картки і два рази був вилучений з поля. Ще 41 гру він провів у першості дублерів і зіграв 3 матчі в рамках Кубку України. І от нарешті, а офіційно - з 24 липня 2015 року, Андрій Бурдіян став новачком відродженого "Вересу".